Hougaard, Henning
Rev ser på stokkand som lander
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.v.: Henning Hougaard
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
45x65
Vurdering