Johannessen, Jens(1934-)
Blomster og selvportrett
Litografi, lysmål
55x69
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Orig. lito. 13/60.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500
Litografi, lysmål
55x69
Vurdering