Hanno, Carl von(1901-1953)
Murere 1936
Olje på plate
46x37
Signert og datert nede t. h.: Carl v H 36
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
46x37
Vurdering