Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
To stående menn 1975
Tusj, lysmål
29x25
Signert og datert nede t.h.: RK -75.
Påtegnet på baksiden: Ragnar Kraugerud 1975.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Tilslag NOK 1 000
Tusj, lysmål
29x25
Vurdering
NOK 1 500–2 000