Sitje, Joronn(1897-1982)
Fra Masazia
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.v.: J Sitje
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Fra Mogadisjio.
Vurdering
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.v.: J Sitje
Vurdering