Skullerud, Odd(1943-)
Lite vinterbilde II
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: Odd Skullerud
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 1992.
Vurdering
NOK 10 000
Olje på lerret
38x46
Vurdering
NOK 10 000