Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Oppstilling med blomster i vase 1944
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Lie Gjemre -44
Vurdering
Tilslag NOK 3 500
Olje på plate
50x61
Vurdering