Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Landskap med løe 1931
Olje på lerret
36x42
Signert og datert nede t.h.: Lie-Gjemre -31-
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Olje på lerret
36x42
Vurdering
NOK 3 000–4 000