Sinding, Otto(1842-1909)
Fra Capri
Olje på lerret, oppklebet på plate
30x49
Signert nede t.h.: OS
Påtegnet på baksiden av platen: "Prof. Otto Sinding. Fra Capri bror av komponisten Sinding.".
Vurdering