Sinding, Otto(1842-1909)
Fra München
Olje på lerret
56x46
Signert nede t.h.: Otto Sinding.
Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen. Lerretet bemalt på baksiden med portrett av ung pike.
Vurdering