Nilsen, Ulf(1950-)
Komposisjon med figurer
Olje på lerret
146x61
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen
Signert og datert 79/80 på baksiden av lerretet. Påtegnet med dedikasjon på baksiden, på blindrammen.
Vurdering