Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Njerve, Jan Thomas(1927-2014)
Fra Botndalen 1956

Olje på plate
28x36
Signert og datert nede t.h.: J Th Njerve 56

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.

Vurdering