Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Varder

Fargelitografi
55x63
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 62

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.

Vurdering

Tilslag NOK 2 200