Winge, Sigurd(1909-1970)
Varder
Fargelitografi
55x63
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 62
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.
Vurdering
Tilslag NOK 2 200
Fargelitografi
55x63
Vurdering