Widerberg, Frans(1934-2017)
Nattlys
Litografi, lysmål
44x34
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 5/85.
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Litografi, lysmål
44x34
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 5/85.
Vurdering