Kihle, Harald(1905-1997)
Unghesten 1948
Litografi, lysmål
46x58
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito.1948
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Litografi, lysmål
46x58
Vurdering