Kihle, Harald(1905-1997)
Fjordingen og dølahesten 1958
Litografi, lysmål
41x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1958
Påtegnet nede t.h.: lito. (eget trykk). Dedikasjon nede t.v.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000