Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Hustak Brekkestø
Olje på lerret
66x79
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Olje på lerret
66x79
Vurdering