Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Kystlandskap med beitende hest
Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten
Påtegnet på baksiden av platen: Nr. 1.
Vurdering
Olje på plate
60x73
Vurdering