Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Balke, Peder (1804-1887)
Fugleøen, Nordland

Olje på plate
17x23
Signert nede t.h.: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 156, avbildet s. 15 i katalogen.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 155 000