Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Kystlandskap med måne
Olje på lerret
30x36
Signert nede t.v.: H.L.M.
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Olje på lerret
30x36
Signert nede t.v.: H.L.M.
Vurdering
NOK 3 000–4 000