Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Kystlandskap 1930
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: H.L.M. 30
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Olje på plate
32x41
Vurdering
NOK 3 000–4 000