Berger, Einar(1890-1961)
Nordlys over fiskevær
Olje på lerret
90x117
Signert nede t.v.: Einar Berger Oslo
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Olje på lerret
90x117
Vurdering
NOK 30 000–50 000