Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Strand ved Grenen, Skagen
Olje på plate
12x23
Signert nede t.v.: CWB
Påtegnet med tittel og dedikasjon på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
12x23
Signert nede t.v.: CWB
Vurdering