Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Liten, men god
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Liten, men god

Olje på lerret
46x69
Signert oppe t.h.: Th. Kittelsen.

Signert, datert 1900 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Grev Wedels Plass Auksjoners Sommerutstilling 1992, kat.nr. 42. Blaafarveværket 1995.
Th. Kittelsens hjem Lauvlia 1996.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–300 000

Tilslag NOK 230 000