Hertervig, Lars(1830-1902)
Landskap med sol og skyer 1858
Blandingsteknikk på papir, lysmål
11x17,5
Signert og datert nede t.h.: LH 58.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000