Haaland, Lauritz(1855-1938)
Dampskip ved kyst 1903
Olje på lerret
47x67
Signert og datert nede t. h.: Lauritz Haaland 1903.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på lerret
47x67
Vurdering
NOK 40 000