Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Dampskip ved kyst 1903

Olje på lerret
47x67
Signert og datert nede t. h.: Lauritz Haaland 1903.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 66 000