Lundeby, Alf(1870-1961)
Lysthus ved Lillehammer, senvinter 1916
Olje på lerret
81x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby L.hmr. 1916
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
81x68
Vurdering