Midelfart, Willi(1904-1975)
Plassen foran Gare Montparnasse 1928
Olje på lerret
72x60
Signert og datert nede t.h.: W. Midelfart 28
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Kunstnerforbundet, Oslo 1976, kat.nr. 34.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00