Diriks, Edvard(1855-1930)
Sommerlandskap fra Fevik 1889
Olje på lerret
44x81
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 89.
Påtegnet på baksiden på blindrammen: "Fevik".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000