Grimelund, Johannes(1842-1917)
Havneparti 1902
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Grimelund 1902
Båt i forgrunnen med navn Concarneau. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Concarneau".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00