Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Grønt inntrykk
Olje på lerret
95x70
Signert nede t.h.: Eikaas
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
1972 Ten Norwegians/ Zehn Norweger, med tittel "Green Impression 1968". Krakow, Polen med tittel: "Zielona Impresja". Trondhjems Kunstforening 1975, kat.nr. 41.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00