Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Vinterlandskap med kråker på et jorde 1906
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1906.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering