Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Vinterlandskap med kråker på et jorde 1906

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1906.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000