Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Portrett av ung pike
Akvarell på tykt papir
37x26
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500
Akvarell på tykt papir
37x26
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering
NOK 7 000–9 000