Erixson, Sven(1899-1970)
Hode
Akvarell på papir, lysmål
43x33
Signert oppe t.v.: Sven Erixson Söndrum
Påtegnet på baksiden: "Godkjent som et egenhendig arbeid S. Erixson: Jäg Sven Erixson har målad denna akvarel... Godkjennes hermed 7.6 1960 Söndrum. S. Erixson".
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000