Merton, Erling(1898-1967)
Robåt ved brygge 1956
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: E. Merton 56
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
46x55
Vurdering