Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus
Olje på lerret
51x63
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på lerret
51x63
Vurdering