Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Marocaner, Tetuan
Rian, Johs. (1891-1981)
Marocaner, Tetuan

Olje på lerret
50x45
Signert nede t.h.: J. Rian

Signert, påtegnet med tittel og datert 1956 på baksiden, på blindrammen. Også påtegnet: "Taormina, Sicilia".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 165 000