Ødegaard, Hans(1876-1943)
Landskap med småbruk 1916
Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.h.: Hans Ødegaard 1916.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
68x76
Vurdering