Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Relikvieskrin fra Heddal i Valdres 1991
Olje og bladgull på tre
110x48
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 91
Treverk plastisk utformet, montert som en nisje med omramming i form av en rundbuet portal. Utfyllende brev fra kunstneren om kunstverket medfølger.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00