Grenness, Johannes(1875-1963)
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
48x57
Signert nede t.v.: J. Grenness
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
48x57
Vurdering