Borgen, Fredrik(1852-1907)
Skjærgårdslandskap med seilskute 1887
Olje på lerret
27x40
Signert og datert nede t.h.: Fr Borgen 87
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
27x40
Vurdering