Gauguin, Pola(1883-1961)
Provence 1925
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: Pol Gauguin 25
Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 68, med tittel: "Provence".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00