Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Forrige
113
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Hennig, Otto
(1871-1920)
Gateparti
Olje på lerret
47x75
Signert nede t.v.: O. Hennig
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00