Carlsen, Bjørn(1945-)
Hode og sol
Akvarell og pastell på papir, lysmål
84x60
Signert nede t.h.: Bj Carlsen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
84x60
Vurdering