Rose, Knut(1936-2002)
Øyet 1970
Olje på lerret
92x75
Signert og datert nede t.h.: K. Rose - 70
Signert og datert på baksiden av lerretet: "K. Rose 70".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
92x75
Vurdering