Ulving, Even(1863-1952)
Skjærgårdslandskap med hus
Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 30 000