Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Fiskere
Olje på lerret
91x120
Signert nede t.h.: T. Gjesdal
Fra Sirevåg, Stavanger. Signert og påtegnet med tittel, ant. av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal: "Fiskere"".
Bergens Kunstforening, 19(?).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000