Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Fiskere

Olje på lerret
91x120
Signert nede t.h.: T. Gjesdal

Fra Sirevåg, Stavanger. Signert og påtegnet med tittel, ant. av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal: "Fiskere"".

Bergens Kunstforening, 19(?).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 135 000