Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap Bohuslän 1918
Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: Thv Erichsen 1918
Trondhjems Kunstforening 1968, kat. nr. 54. Kunstnernes Hus, Oslo 1969, kat. nr. 54, med tittel: "Landskap Bohuslän 1918".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00