Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute og dampbåt i kystlandskap 1928
Olje på lerret
33x75
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1928
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
33x75
Vurdering
NOK 30 000