Nielssen, Finn(1908-1962)
Svolvær 1960
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Fini. 60
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Finn Nielssen (Fini): "Svolvær", 1960".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000