Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Nielssen, Finn(1908-1962)
Svolvær 1960

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Fini. 60

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Finn Nielssen (Fini): "Svolvær", 1960".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000